serSTOK PRO

GELECEĞİ GÖREBİLİR MİSİNİZ?

Yepyeni ürünlerinizi kolilerinden çıkarıp raflarınıza dizdiniz, müşterilerinize sundunuz. Peki sizce bu ürünlerin kaçı ne kadar sürede satılır, bu ürünler ne kadar rağbet görür ne zaman stoğunuzu yenilemeniz gerekir sizce? Tüm bunları bilmek için kâhin olmaya gerek yok, SerStokPro yeter!

DOĞRU GÖZLEM DOĞRU KARAR

Alım satım süreçlerinde stoklarınızı düzenli olarak takip etmeniz, deponuzda neyin var olup neyin azaldığını ya da neyin hiç azalmadığını gözlemlemeniz çok önemli. Daha önemli olan ise; ürünün, o satış miktarını ne kadar sürede ve kaç alıcıdan sağladığıdır. Tüm bu verileri sizin adınıza takip eden ve yorumlayan birileri olsaydı, işiniz kolaylaşmaz mıydı?

TAKİP ET, TAHMİN ET, KAZAN!

Stoklarınızı anlık olarak takip ederek raporlayan SerStokPro; kısa zamanda birçok müşterinizin ilgisini çeken, çokça sipariş edilen ürünleri belirler ve yeniden tedarik edilmesi için satın alma departmanınıza bildirim gönderir. Aynı zamanda raflarda bekleyen ve ilgi görmeyen ürünleri de raporlar.

BİLGİ GÜÇTÜR, GÜNCELLENEN BİLGİ İSE AYRICALIK!

Neye sahip olduğunuzu bilmek sizi güçlü kılar, ancak sahip olduklarınızın değişken nicelik ve niteliklerine hâkim olursanız bu sizi ayrıcalıklı yapar. Stoklarınızdaki ürünlerin ne kadar süre içerisinde, kaç tane, kaç farklı alıcıya satıldığını takip ederseniz; ürünün verimliğini keşfedersiniz. Bu da süreç içerisinde sizi “çok satan ürünlerin tahmincisi” haline getirir. Anlık raporlama sistemi ve yapay zeka teknolojisiyle SerStokPro ayrıcalığınız olacak!