serSevkiyat

SİPARİŞİ HAZIRLA

SİPARİŞİ BÖL! Bolca müşteriniz ve sürekli yenilenen siparişleriniz mi var? Bu harika! Peki sizin için, siparişi kargoya hazırlamak da sipariş almak kadar kolay mı? Çok katlı bir deponuz ve binlerce ürününüz varsa, sipariş kolilerini hazırlamak düşündüğünüzden de çok vakit alabilir.

AYNI ANDA ÇOK İŞ YAP! Deponuzun katlarındaki kat görevlileriniz, kendi katlarında hangi ürünlerin nerede olduğunu bilir. Siparişinizdeki ürünlerin hangi katlarda olduğunu bilirseniz, o katlardaki ürünleri toplamaları için kat görevlilerinizi harekete geçirebilirsiniz. Böylelikle bir sipariş kat be kat hızlı hazırlanabilir. Peki bu süreci nasıl takip edeceksiniz?

SİPARİŞİN HAZIRLIĞINI TAKİP ET! Siparişi Hazırla uygulaması ile, siparişinizi katlara bölebilir, kat görevlilerine siparişi hazırlamaları için bilgi verebilirsiniz. Bu süreçte siparişin ne zaman hazırlanmaya başlandığını ve sipariş hazırlık sürecinin ne zaman bittiğini takip edebilirsiniz.

VERİMİNİ KATLA! Siparişinizin hazırlığını katlara bölerek, çok daha kısa sürede hazırlık sürecini bitirmek istiyor ve böylelikle veriminizi katlamayı hedefliyorsanız doğru yerdesiniz, SİPARİŞİ HAZIRLA tam size göre!