serMobile PRO

SERMOBILE PRO:

PROFESYONEL OLMAK, VAR OLMANIN ŞARTIDIR! Kaleyi içten fethetmek diye bir deyim vardır. Mağazanızı sanal dünyaya adapte etmek, o dünyada var olmanın birinci şartı olsa da kalıcı olmanın garantisi değildir. Kullanıcılar, telefonları ile e-ticaret sitenizi ziyaret edebilir, sipariş verebilir ama işi bittiğinde mağazadan çıkar yani mağazanız artık sadece bir linkten ibarettir. Oysa kalenin içinde kalmanın bir yolu var…

KALICI OLAMIYORSANIZ, KULLANICI DOSTU DEĞİLSİNİZDİR! İnsanların hayatlarını kolaylaştıran birçok mobil uygulama vardır. Bu uygulamaların telefonlarda olmasının sebebi birkaç tıklama ile sonuca ulaştırmaları, yani kolay olmaları ve kolayca fayda sağlamalarıdır. E-ticaret sitenizin, müşterilerinizin telefonunda “silmeyi hiç düşünmedikleri” bir uygulama olmasını istemez miydiniz? İşte kale böyle içten fethedilir. Sanal mağazanızı internete açtınız, şimdi sıra müşterilerinizin bizzat telefonlarına birer mağaza kurmakta!

HEM SİZE HEM MÜŞTERİNİZE MOBİL! Müşterilerinizin %80’nin mobil uygulama tercih ettiğini biliyor muydunuz? Mobil uygulamanız 7/24 satış yapabilen, tüm bankalarla uyumlu güvenilir ödeme altyapısına sahip, farklı ülke ve konumlardaki kullanıcılarınıza farklı içerikler ve deneyimler sunabilen, istediğiniz şart ve koşullara uygun istediğiniz zaman bildirim gönderebilen, satış yaparken stok ve muhasebe bilgilerinizi yönetebilen özellikleriyle; satış süreçlerinizi her an tüm mobil cihazlarınızdan takip edebilmenizi sağlar. Aynı zamanda da müşterinizin ürünleri kendi dilinde bilgilerle incelemesini, kendi kurunda fiyatları görebilmesini, istediği her an sipariş oluşturabilmesini sağlar.

GÜVENLİ, HIZLI, KESİN AL-SAT! Alışveriş için mobil uygulama kullanmanın yegâne şartı güven uyandırmak, hızlı aksiyon almak ve süreçleri doğru takip ederek kesin sonuçlara ulaşmaktır. SERMOBİLE PRO ile App Store ve Play Store uygulama mağazaları üzerinde, uygulamanızı firma adınız ile yayınlayarak; müşterilerinize gücünüzü ve güvenirliğinizi kanıtlayın! SERB2B ile eşzamanlı verilerinizi takip ederek tüm süreçlerinizi kayıt altında tutun ve kolaylaştırın.

Mobil olmanın vakti gelmedi mi?