serFoto

GÖSTERİN ONLARA!

Her bir ürününüzün ne kadar özel ve biricik olduğunu biliyoruz. Bir ürünün ilk izleniminin ise satışında ne kadar büyük etkisi olduğu bilinen bir gerçek. Peki ürününüzün profesyonelliğinizi tek görselde yansıtmak istemez misiniz?

SORUN; ÖZENSİZLİK Mİ HIZ MI?

Ürünlerinizin görselliğini, fiyatını, bilgilerini müşterilerinizle paylaşırken, aceleye getirilmiş veya özensiz çekilmiş fotoğrafların, kura bakmadan söylenmiş fiyatların kurbanı olmaktan sıkıldıysanız, bu duruma bir son vermenin zamanı gelmiş demektir. Çünkü hem hızlı hem de özenli olabileceğiniz bir yol biliyoruz.

EZBER GERİDE KALDI, ŞİMDİ TEKNOLOJİ ZAMANI!

Her bir ürünün renklerini, bedenlerini, stok adedini, ülkelere göre fiyatlarını ezbere bildiğiniz dönemler geride kaldı. Şimdi zihinler öyle dolu ki; telefon hafızası, en önemli bilgilerin bankası haline geldi. Peki telefonunuzda hem tüm bu bilgilere göre kategorilendirilmiş şekilde ürünlerinizin görselleri barınsa, hem de telefonunuzun hafızasında yer kaplamasa; hayatınız kolaylaşmaz mıydı?

TIK TIK TIK, İŞTE BU KADAR BASİT!

Bir ürünün fotoğrafını mı paylaşmak istemiştiniz? Ürünlerinizin fotoğrafları marka veya kategorilerine göre sınıflandırılmış şekilde karşınızda olacak; bu sınıfları fiyatına, stok adetine, eklenme tarihine göre sıralayabileceksiniz; görselini paylaşmak istediğiniz ürünü ve kur bilgisini seçmeniz yeterli; size özel hazırlanan şablonla ürününüzün çeşitlerinin, fiyatının, ürün bilgisinin ve logonuzun yer aldığı profesyonel görseliniz saniyeler içinde paylaşılmaya hazır. Farklı şablonlarla, dilediğiniz gibi tasarım ve içerik üretebilir; tek tıkla Whatsapp, Telegram, Instagram, Facebook ve daha birçok platformda paylaşabilirsiniz.

Hayatı kolaylaştırmanın vakti gelmedi mi?