serDiff

SİPARİŞİ HAZIRLADINIZ, ŞİMDİ KONTROL ZAMANI!

Siparişinizi alırken ve hazırlarken birçok süreci takip ettiniz ve eksiksiz biçimde tüm görevleri yerine getirdiniz. Siparişleriniz artık kolilenmek üzere hazır. Son bir kontrol aşaması kaldı, o da hazırlanan siparişin verilen siparişle ne kadar eşleştiğini kontrol etmek.

ÖNEMLİ OLAN, SORUNLARI RAPORLAYABİLMEK

Sipariş hazırlandı ancak; müşterinin istediği ürün bulunamamış, istemediği bir ürün siparişe eklenmiş, istediği adetten daha az ürün bulunabilmiş ya da istediği adetten fazla ürün siparişe eklenmiş olabilir. SerDiff ile kolilenmeden önce okutulan ürünler, verilen sipariş fişiyle karşılaştırılır. Böylelikle siparişin tutarlılığı raporlanabilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLANDI!

Verilen siparişle oluşturulan sipariş arasındaki tutarsızlık müşteriye rapor edildiğinde, oluşabilecek sorun erkenden tolare edilebilir. Eksik ürünler, müşteri onayı koşuluyla farklı ürünlerle değiştirilebilir, eklenen ürünlere onay alınabilir. Böylelikle tatsız sürprizlerin önüne geçilerek %100 müşteri memnuniyeti sağlanır.

SİPARİŞİNİZ KARGOYA VERİLDİ!

Müşterilerinizin görmekten en hoşnut olduğu bu bildirim, şimdi size de keyif verecek! Çünkü SerDiff ile hazırladığınız siparişi müşterinizin oluşturduğu sipariş ile kıyasladınız, tutarsız durumları ortadan kaldırdınız, müşterinizin onayını aldınız ve siparişiniz sorunsuz biçimde kargoya teslim edildi. Böylelikle hem müşteriniz hem siz memnunsunuz. Daha ne olsun!