serBarkod

ÜRÜNLERİNİZ DEPONUZDA BEKLEMESİN!

Satış için hazır olan ürünleriniz, tam da işlerinizin hızlandığı dönemde sırf barkod beklediği için depoda öylece duruyor mu? Peki ürünleriniz tedarikçileriniz tarafından “sizin” barkodunuz basılmış şekilde size teslim edilse, hemen rafa dizilebilse harika olmaz mıydı?

BARKOD ÜSTÜNE BARKOD, BUNCA İŞE GEREK VAR MI?

Tedarikçiniz size teslim edilecek ürünlere kendi sisteminde okunabilecek barkodları basıyor, ürünler tedarikçinin barkoduyla deponuzda sizin sisteminizde okunabilecek barkodların basılmasını bekliyor, barkodlar basıldıktan sonraysa doğru ürüne doğru barkodun yapıştırılması süreci başlıyor ve iş gücü bölünüyor. Uzayan bu sıkıcı süreç hem satışınızı aksatıyor hem de gereksiz bir yoğunluk oluşturuyor. İnanın buna hiç gerek yok.

DOĞRU BARKOD, HEMEN SATIŞ!

Tedarikçinize siparişinizi geçtiniz, ürünleriniz teslimata hazırlandı, kendi sisteminizde okunacak şekilde barkodlarınız SerBarkod tarafından hazırlanıp tedarikçinize iletildi, tedarikçiniz siparişinizi ve barkodları eş zamanlı görüntüleyerek ürünlerinize sizin barkodlarınızı yapıştırdı, ürünleriniz deponuza teslim edildi. Kolilerinizi açıp ürünlerinizi raflara dizebilirsiniz.

MUCİZE DEĞİL; TEKNOLOJİ!

Ürünlerinize yapıştırılmak üzere tedarikçilerinize göndereceğiniz barkodlarda istediğiniz bilgilere yer verebilir; tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli barkod kağıtlarına uygun tasarımlar oluşturabilir, ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Üstelik, ürünleriniz deponuza teslim edildiğinde doğru ürüne doğru barkodun yapıştırıldığını teyit etmek isterseniz; SerAgent hizmetinizde!

Biz sizin için her aşamayı düşündük.