serMağaza

GERÇEK MAĞAZA, ANINDA SİPARİŞ! Mağazanıza gelen müşterilerinizi güler yüzlü personellerinizle karşıladınız, hizmet kalitenizden eminsiniz, ürünlerinize güveniyorsunuz, müşteriniz mağazanızı gezerken birçok ürünü beğendi, fiyatlarını ve bilgilerini sordu ve sonunda siparişine eklemek istediğini söyledi. Bunu birkaç üründe yapsa hızla hallederdiniz ama söz konusu yüzlerce ürün olduğunda aynı hız mümkün mü?

MAĞAZADA KALABALIK, KASADA KUYRUK… Mağazanızı gezen müşterilerinizin kalabalığı, ardı ardına gelen siparişler sizi mutlu ediyor olabilir. Peki sonrasında kasada uzayan kuyruk, müşterilerinizi de memnun ediyor mu? Tüm ürün bilgilerinin müşteriye anlık olarak sunulabildiği, beğenilen ürünlerin stoklarının kontrol edilerek sanal olarak sepete eklendiği, anında cari hesap ve kayıt oluşturulabilen, sipariş formunun birkaç tıkla oluşturulabildiği bir uygulama olsa, hızınız katlanmaz mıydı?

SİPARİŞİ DOĞRU ALMAK, ÜRÜNÜ TESLİM ETMEK KADAR ÖNEMLİ! Müşteriniz onlarca ürünü beğendi, hepsini sepete koydunuz, tek tek barkod okuttunuz, fiyatlar toplandı, tam sipariş oluşturulacak bir de öğrendiniz ki ürünlerin bir kısmı online mağazanızdan satılmış ve stoklar düşmüş. Bu hengâme dakikalar sürmüşken, üstüne bir de bu olayın yaşandığını düşünün ya da gelin SerMağaza ile tanışın!

SİPARİŞ ALMAK İŞTE BU KADAR BASİT! SerMağaza ile siparişini oluşturmak istediğiniz müşteriniz muhasebe programınızda kayıtlıysa direkt olarak cari kartını görüntüleyebilir, kayıtlı değilse cari kartını muhasebe programınıza entegre şekilde açabilir, sipariş edilen ürünlerin stoğunu ve fiyatını kontrol ederek toplam tutarını anında görebilir ve siparişi oluşturabilir, müşterinizi sipariş fişiyle birlikte kasaya yönlendirerek saniyeler içinde ödeme adımına geçebilirsiniz. SerMağaza ile yapılan satış anlık olarak muhasebe programına yansır ve stoklarınız güncellenir, satılan ürünler online mağazanızdan kaldırılır, bunun yanında hangi personelinizin hangi müşterinize ne kadar satış yaptığını takip edebilirsiniz.