SER-DEPO

SERDEPO

HER ŞEY KONTROLÜNÜZ ALTINDA! Deponuzdaki süreçlere ne kadar hakimsiniz? Müşterinizin verdiği siparişleri eksiksiz biçimde ve olabilecek en kısa sürede teslim edebiliyor musunuz? Müşterinizin sipariş verdiği andan, ürününüzün müşterinize teslim edildiği ana kadar tüm süreçlerin yönetiminin kontrolünüz altında olması gerektiği su götürmez bir gerçek ama nasıl?

KONTROLSÜZ TESLİMAT, İADE DEMEKTİR! Sipariş edilen ürünün müşterinize teslim edilme sürecinde yaşanan türlü aksaklıklar, ürünlerin eksik ya da yanlış teslim edilmesi, yanlış adrese teslim edilmesi, yanlış ürün gönderimi gibi sonuçlara sebep olabilir. Bu da sattığınızı sandığınız ürünün iade edilmesiyle sonuçlanarak çileli bir sürece dönüşebilir. Peki bunca iş varken tüm bu kontrolleri en kolay şekilde nasıl sağlayabilirsiniz?

SERDEPO İLE İŞLEM TAMAM! SerDepo, müşterinizin siparişindeki tüm ürünlerin deponuzdan kargoya teslim edilme sürecinin yönetilmesini ve raporlanmasını aynı zamanda kayıt altında tutulmasını sağlar. Müşteriniz siparişini geçtiğinde, SerDepo; müşterinin iletişim bilgilerini, hangi üründen ne kadar sipariş geçildiğini, hangi kargo firmasının tercih edildiğini, ödemenin nasıl gerçekleşeceğini, belgenin düzenlendiği tarihi, ürünün kargoya hazırlandığı zamanı içeren bir barkod hazırlar ve bu barkod kargoya teslim edilecek kolilere yapıştırılır.

KONTROLLÜ VE DOĞRU KARGOLAMA SerDepo ile hazırladığınız barkodları kolilere yapıştırmanız sadece ürünün yolculuk ve teslim süreçlerini değil, kargo için hazırlık ve depodan çıkış süreçlerini de yönetmenizi sağlar. Kolilerinizin deponuzdan çıkış sürecinde SerDepo tarafından hazırlanan barkodları okutarak siparişin ne kadarının kolilendiğini ve kargoya hazır olduğunu kontrol edebilirsiniz. Yönetim onayı ile ürünleriniz kargoya teslim edilir ve takip süreciniz başlar.