serB2B

DÜNYAYA SATIŞ YAPMANIN VAKTİ GELDİ!

Yurt içi ve yurt dışına yaptığınız satışların niteliğinden ve niceliğinden ne derece memnunsunuz? Bu satışlar ve satış süreçlerinin yönetimi sizi tatmin edecek kadar profesyonel ve hızlı mı? Peki satışlarınızı katlamanın, dünyanın her yerine hitap etmenin ve düzenli satış yapmanın yolunu bildiğimizi söylesek?

BURADA MAĞDURİYETE YER YOK!

E-ticaret… Adını hep duydunuz, araştırdınız, denediniz ama hayal ettiğiniz sonucu alamadınız ya da başlamayı hep ertelediniz, belki size uygun olmadığını düşündünüz. Şimdi derin bir nefes alıp adım atma vakti, çünkü size profesyonellik, düzen, hız ve gerçeklik sunuyoruz. SerB2B ile mevcut müşterilerinize ülke, kur, model ve benzeri niteliklere göre özelleştirilmiş ara yüzlerle ürünlerinizi sunabilirsiniz, mağazanıza sanal dünyada varlık kazandırarak yeni müşteriler edinebilir, yurt dışı satışlarınızı kolaylaştırarak artırabilirsiniz.

GERÇEKLERDEN SÖZ EDELİM…

SERB2B kullanıcılarımız dünyanın ticarete açık 193 ülkesinin 185’inden sipariş aldı. SERB2B tasarlanırken önceliğimiz sektörünüze en az sizin kadar hâkim olmaktı. Bu yüzden SERB2B, işinizi kolaylaştıracak özelliklerle donatıldı. SERB2B ile sitenize sadece onay verdiğiniz kişiler üye olabilir, fiyatlarınızı yalnızca üyeler görebilir. SERB2B’de farklı para birimlerinde satış yapabilir, ülkelere özel farklı ara yüzler oluşturulabilirsiniz.

E-TİCARETİN TÜM AŞAMALARI, ELİNİZİN ALTINDA!

SERB2B kullanıcıları için e-ticaret ve aşamaları, korkutucu birer eşik değil aksine onlara bolca kazanç sağlayan bir sanal mağaza. 7/24 satış yapılabilen; tüm bankalarla uyumlu güvenilir ödeme altyapısına sahip, cep telefonu, tablet ve masaüstü uyumlu, muhasebe programlarına entegrasyon sağlayabilen, müşteri gruplarınıza göre ıskonto tanımı yapabilen, stok kontrolü sağlayabilen, gelişmiş filtreleme ile müşterilerinizin işini kolaylaştıran, tekstil sektörü özelinde geliştirilmiş B2B e-ticaret platformuna kim sahip olmak istemez ki?

Tüm offline ve online satış süreçlerinizi tek platformdan yönetmenin vakti geldi: SERB2B.