Özel Yazılım Çözümleri

Farklı dinamiklere sahip işletmeler için özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Standart özelliklerdeki paket programların yeterli olmadığı ya da işletmenize özel bir projeniz olduğunda sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Talebinizin Uzman Ekibimizle Analizi Yazılım projenizin taleplerini netleştirebilmek için düzenlenenen toplantılarda, sizlerin taleplerini dinliyor ve gerekli yönlendirmeleri sizlere sağlıyoruz.

İhtiyaçların ve Yöntemlerin Belirlenmesi Sizden gelen taleplere ve bizden gelen yönlendirmelere istinaden uygulamanın hangi problemleri çözeceğini belirliyoruz. Çözüme ulaşılması için gerekli yöntemleri ve kullanılacak araçları sizlere sunuyoruz.

Uygulama Arayüz Skeçlerinin Hazırlanması Uygulamanın arayüzünde yer alması planlanan modüller ve ekranlar skeç halinde hazırlanmaktadır.

Uygulamanın Tasarımı Bu süreçte, uygulama için hazırlanan skeçler tasarıma haline dönecektir. Uygulamanın arka plan çalışmalar ile beraber tasarımlar artık uygulama dönecektir.

Arka Plan Çalışması Uygulamanın yazılımı, projenin ihtiyaçlarına göre kodlanır. Projenin ihtiyaçlarına göre veritabanı seçimi ve tasarlanması yapılır. Kullanılacak teknolojik altyapı projenin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

Hata Takibi & Test Süreci Uygulama sürecinde yapılan tüm işlemler otomatik olarak geliştirme sunucusuna aktarılır. Otomatik test sürecinde başarılı olan güncellemeleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Proje Yönetim Sistemimiz (serProje) ile hata takibi ve talep takibi yapabilirsiniz. Proje Yönetim Sisteminde yer alan hatalar kodlamada düzenlendiğinde otomatik olarak takip listesinde kapatılmaktadır.

Uygulamanın Kurulması ve Yayına Alınması Uygulama tamamlandıktan sonra sizin sunucularınıza kurulur ve aktarım işlemi yapılır.

Eğitim & Destek Uygulama kurulumundan sonra personellere gerekli eğitim tarafımızdan verilmektedir. Karşılaşılan teknik problemler için destek süreci anlaşma süresince verilecektir. Anlaşmaya göre kodlama desteği verilmeye devam edilmektedir.