Bursa Yazılım Web Tasarım Bursa Bursa E-ticaret Yazılımı

Sizlere Dünyanın kapısını açan
güvenilir bir dostunuz olmaya hazırız.

about us page title image
about us slider image about us second slider image about us third slider image

Biz kimiz?

Serenay Yazılım Ltd. Şti. olarak 2006 yılından bu yana değerli müşterilerimize kurumsal web sayfası tasarımı, yazılım geliştirme çözümleri ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Türkiye'nin dört bir yanına sağladığımız hizmetler ile değerli müşterilerimize çözümler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Projeniz mi var? Projelendirme süreçlerimize göz atın, referanslarımızı ve başarı hikayelerimizi inceleyin. Teklif formunu kullanarak, proje detaylarınızı tarafımıza iletin. Belki aradığınız çözüm buradadır.Projelendirme Süreçleri Projelendirme süreçlerinde ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde ürüne dönüştürmek için; çevik uygulama metodlarını kullanmaktayız.

 • İhtiyaçlarınızın sizin tarafınızdan belirlenmesi ve taleplerinizin tarafımıza bildirilmesi
 • İhtiyaçlarınızın uzman sistem analisti ekibimiz tarafından yerinde incelenmesi
 • Aciliyet durumlarına göre yol haritasının belirlenmesi
 • Uygulamanın geliştirilebilir ölçekte olması adına altyapı çalışmalarının sağlanması
 • Uygulama geliştirme süreci ve testlerin hazırlanması
 • Üretim ortamında testlerin yapılması
 • Uygulamanın hazır halde devri
 • Destek hizmetlerinin verilmesi


Hizmetlerimiz

E-Ticaret E-Ticaret çözümlerimiz de daha dinamik bir yapıya ulaşmak adına "Ticaret Sistemleri" markamızla hizmet vermekteyiz. B2B ve B2C çözümlerimiz için "denenmiş", "aktif kullanılan" ve "sürekli geliştirilen" SER-ETC uygulamamız ile siz de internetten hemen satışa başlayın! Çözümlerimiz entegre ve modüler yapıda olup; depo modülü, stok girişi, stok takibi, muhasebe modülü, faturalandırma modülü, iade modülü, lojistik & kargo modülü, bilgilendirme modüllerimiz ile ürün girişinden siparişin kullanıcıya teslim edildiği ana kadar tek ekran üzerinden hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

 1. Muhasebe için ayrı bir uygulamaya gerek yoktur.
 2. Stok takibi, depo yerleşim sistemleri entegredir.
 3. Sipariş hazırlama, bilgilendirme ve sipariş durum takibi entegre şekildedir.
 4. Mobil cihazlarla siparişlerinizi hızlı şekilde hazırlayabilirsiniz.
 5. Sipariş formunu okutarak faturayı hemen bastırabilir ve muhasebeleştirebilirsiniz.


Detaylar için arayınız...

Yazılım Hizmetleri Her şirketin çözüm süreci farklı. Paket programların tıkandığı noktalar işletmelere zaman, zaman da nakit kaybı yaşatmaktadır. İşletmenize özel darboğazların saptanıp bunların ortadan kaldırılması, belki üzerinde günlerce çalışılan raporların sistematik şekilde oluşturulması işletmenizi ne kadar da rahatlatır. Serenay Yazılım bir çok farklı iş kolunda ve bir çok farklı projede işletmelerin ihtiyaçlarına özel çözümler sağlamış ve sağlamaktadır.

Danışmanlık hizmetleri Şirketinizdeki yazılım ve altyapı süreçlerini inceliyor, çözüm üretiyor ve uyguluyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin ve müşterilerimizin bu konudaki yorumlarını şimdi inceleyin.

Danışmanlık hizmetleri Redmine proje takip sistemini kuruyor, eğitimini veriyor ve şirketinize özel eklentileri hazırlıyoruz.

Danışmanlık hizmetleri Arama motoru optimizasyonu kriterlerini inceliyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Arama motoru optimizasyonu genellikle web sitenizin bazı bölümlerine küçük düzenlemeler yapılması anlamına gelir. Tek tek incelendiğinde bu değişiklikler sadece eklemeler gibi görünebilir, ancak diğer optimizasyonlar ile birlikte sitenizin kullanıcı deneyimine ve organik arama sonuçlarındaki performansına gözle görünür etkide bulunurlar. Bu rehberdeki başlıkların birçoğu, herhangi bir web sayfasındaki temel bileşenler olduğu için size tanıdık gelecektir, ancak bunları en iyi şekilde kullanmıyor olabilirsiniz. Her ne kadar rehberin başlığı “arama motoru” kelimelerini içerse de, optimizasyon kararlarınızı öncelikle ve çoğunlukla sitenizi ziyaret edenler için en iyisi olacak şekilde vermenizi öneririz. Onlar, içeriğinizin ana kullanıcıları ve içeriğinizi bulmak için arama motorunu kullanıyorlar. Bu yüzden arama motorlarındaki organik arama sonuçlarında üst sırada yer almak için bazı ince ayarlamalar yapmanız her zaman istenen sonuçları sağlamayabilir. Arama motoru optimizasyonu, sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırmak için atılabilecek en iyi adımdır, ama yine de site içeriğinin asıl kullanıcıları arama motorları değil sitenizin ziyaretçileridir.Kaynak.google

SERENAY YAZILIM

Uzman Ekip Kaliteli İş.

İş Birlikteliklerimiz